Cookies na ndihmojnë për të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur këto shërbime, ju pranoni përdorimin e cookies. Informacione të mëtejshme
 • Ad-image
  • FindHome
  • FindHome
  Per shitje

  Apartament, Rruga Lidhja e Prizrenit Tirana

  Rruga Lidhja e Prizrenit, Tirana, 1001
  • 2 Ambjente
  • 1 Banjo
  • 185 m²Siperfaqja
  • 5557 Vizita

  462.500 €

  Pershkrim

  Shitet apartament në zonën e Librit Universitar, me sipërfaqe totale prej 185 m². E pozicioanuar në një zonë mjaft të mirë në Tiranë, afër qendrës, apartamenti ofron komoditet dhe shumë lehtësira. SIpërfaqja e brenshme është 110 m², veranda 58 m² dhe sipërfaqja e përbashkët është17 m².
  Apartamenti ka dhomën e ndenjes, këndin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe veranda, e cila lidhet me salloni dhe me njerën nga dhomat e gjumit. Apartamenti është i mobiluar mirë, e ndiçuar dhe ka kondicioner në çdo dhomë.

  Detaje

  • Kategorite: Apartament
  • Siperfaqja: 185 m²
  • Tipi i prones: Pronë e plotë
  • Gjendja e prones: I ri/Nën ndërtim
  • Viti ndertimit:
  • Ngrohje: Autonom
  • Kati: 5
  • Dhoma gjumi: 2
  • Kodi referimit: 98

  Efiçenca energjise

  A+ A+ A B C D E F G NC

  Harta