Cookies na ndihmojnë për të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur këto shërbime, ju pranoni përdorimin e cookies. Informacione të mëtejshme
 • Ad-image
  • FindHome
  • FindHome
  Per shitje

  Apartament, rruga brigada VIII, pallati TID, kati 6 Tirana

  rruga brigada VIII, pallati TID, kati 6, Tirana, 1001
  • 1 Ambjente
  • 1 Banjo
  • 85 m²Siperfaqja
  • 5717 Vizita

  213.850 €

  Pershkrim

  Shitet apartament ne zonen e bllokut, me nje siperfaqe totale 85.54 m², nga te cilat 14 m² eshte siperfaqe e perbashket. E pozicioanuar ne nje nga zonat me te mira te Tiranës, apartamenti ofron komoditet dhe shume lehtesira.
  Shtepia eshte e organizuar ne dhomë ndenje, kendi i gatimit, 1 dhomë gjumi, 1 banjë dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar mjaft mire.

  Detaje

  • Kategorite: Apartament
  • Siperfaqja: 85 m²
  • Tipi i prones: Pronë e plotë
  • Gjendja e prones: Shumë Mirë/I Rikonstrukturuar
  • Viti ndertimit:
  • Ngrohje: Autonom
  • Kati: 6
  • Dhoma gjumi: 1
  • Kodi referimit: 97

  Efiçenca energjise

  A+ A+ A B C D E F G NC

  Harta