Cookies na ndihmojnë për të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur këto shërbime, ju pranoni përdorimin e cookies. Informacione të mëtejshme
 • Ad-image
  • FindHome
  • FindHome
  Per shitje

  Apartament, Parku Botanik Tirana

  Parku Botanik, Tirana, 1001
  • 4 Ambjente
  • 1 Banjo
  • 260 m²Siperfaqja
  • 5389 Vizita

  350.000 €

  Pershkrim

  Penthouse modern në një zonë shumë të qetë pranë Kopshtit Botanik. Ka sipërfaqe të brendshme 165 m² dhe veranda e gjelbëruar 95 m². Prona është e lartë 5 m dhe është e organizuar edhe si duplex. Elektroshtëpiaket janë të markave prestigjoze, me parket druri, dritare druri me izolin termik /akustik, sistem qëndror ngrohje/ftohje Chiller. Gjithashtu ka oxhak i rrethuar nga 3 anët me xham, jacuzzi, garderobë të veçuar. Ështe bërë termoizolim ekstra i tarracës, si ka edhe panele diellore. Penthouse ka ashensor të dedikuar i cili shkon deri në katin -1 ku ndodhen edhe dy garazhe të mbyllur të cilët janë të përfshirë në çmim.

  Çmimi 350.000 € (i diskutueshëm).

  Detaje

  • Kategorite: Apartament
  • Siperfaqja: 260 m²
  • Tipi i prones: Pronë e plotë
  • Gjendja e prones: Shumë Mirë/I Rikonstrukturuar
  • Viti ndertimit:
  • Pajisje: Vend parkimi
  • Ngrohje: Qendror
  • Kati: 4
  • Dhoma gjumi: 3
  • Kodi referimit: 94

  Efiçenca energjise

  A+ A+ A B C D E F G NC

  Harta