Cookies na ndihmojnë për të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur këto shërbime, ju pranoni përdorimin e cookies. Informacione të mëtejshme
 • Ad-image
  • FindHome
  • FindHome
  Per shitje

  Apartament, Rruga Myslym Shyri Tirana

  Rruga Myslym Shyri, Tirana, 1001
  • 2 Ambjente
  • 1 Banjo
  • 140 m²Siperfaqja
  • 5616 Vizita

  250.000 €

  Pershkrim

  Apartamenti me hapësirë 140m² ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranes, shumë afër qendrës. Ndodhet në katin e 6, në pallat të ri.
  Nuk ka asnjë dhomë klasike të mbyllur por vendi i gjumit është konceptuar në një vend të rehatshëm dhe mjaft të këndshëm.
  Çmimi 250.000 € (i diskutueshëm).

  Detaje

  • Kategorite: Apartament
  • Siperfaqja: 140 m²
  • Tipi i prones: Pronë e plotë
  • Gjendja e prones: Shumë Mirë/I Rikonstrukturuar
  • Viti ndertimit:
  • Ngrohje: Autonom
  • Kati: 6
  • Dhoma gjumi: 1
  • Kodi referimit: 93

  Efiçenca energjise

  A+ A+ A B C D E F G NC

  Harta