Cookies na ndihmojnë për të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur këto shërbime, ju pranoni përdorimin e cookies. Informacione të mëtejshme
 • Ad-image
  • FindHome
  • FindHome
  Per shitje

  Vilë, Quiet Lake Residence - Rruga "Panorama e Liqenit" Tirana

  Quiet Lake Residence - Rruga "Panorama e Liqenit", Tirana, 1001
  • 5 Ambjente
  • 302 m²Siperfaqja
  • 5400 Vizita

  515.000 €

  Pershkrim

  Vila Individuale (A), është më e vogël në krahësim me Vilën Elitare, por ama ka të njëjtën privatësi dhe është e vendosur në rreshtin e dytë, direkt pas Vilave Elitare. Vila Individuale (A), zotëron një sipërfaqe në total 302 m². Vila ka ambientin e ditës së bashku me kuzhinën (open-plan), si dhe një dhomë gjumi në katin përdhe, dhe 2 dhoma gjumi në katin e parë, plus papafingon në dhomën matrmoniale të ciftit (në total janë 3 dhoma gjumi).
  Vila Individuale (A) zotëron një sipërfaqe trualli nga 320-440 m².

  Detaje

  • Kategorite: Vilë
  • Siperfaqja: 302 m²
  • Tipi i prones: Pronë e plotë
  • Gjendja e prones: I ri/Nën ndërtim
  • Viti ndertimit: 2020
  • Pajisje: Papafingo
  • Kati: 3
  • Dhoma gjumi: 3
  • Kodi referimit: 92

  Harta