Cookies na ndihmojnë për të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur këto shërbime, ju pranoni përdorimin e cookies. Informacione të mëtejshme
 • Ad-image
  • FindHome
  • FindHome
  Per shitje

  Vilë, Quiet Lake Residence - Rruga "Panorama e Liqenit" Tirana

  Quiet Lake Residence - Rruga "Panorama e Liqenit", Tirana, 1001
  • 5+ Ambjente
  • 360 m²Siperfaqja
  • 4471 Vizita

  612.000 €

  Pershkrim

  Vila Individuale, (B) është më e vogël në krahësim me Vilën Elitare, por ka të njëjtën privatësi dhe ndodhet në rreshtin e dytë dhe te tretë, direkt pas vilave A. Vila individuale (B) ka një sipërfaqe në total 360 m², ambientin e ditës së bashku me kuzhinën (open plan), si dhe një dhomë gjumi në katin përdhe, 2 dhoma gjumi në katin e parë, plus papafingo me 2 dhoma gjumi për dhomën matrimoniale të ciftit (ne total janë 4 dhoma gjumi).
  Vila Individuale (B), ka një sipërfaqe trualli që varion nga 300-400 m².

  Detaje

  • Kategorite: Vilë
  • Siperfaqja: 360 m²
  • Tipi i prones: Pronë e plotë
  • Gjendja e prones: I ri/Nën ndërtim
  • Viti ndertimit: 2020
  • Pajisje: Papafingo
  • Kati: 3
  • Dhoma gjumi: 4
  • Kodi referimit: 91

  Harta