Cookies na ndihmojnë për të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur këto shërbime, ju pranoni përdorimin e cookies. Informacione të mëtejshme
 • Ad-image
  • FindHome
  • FindHome
  Per shitje

  Vilë, Quiet Lake Residence - Rruga "Panorama e Liqenit" Tirana

  Quiet Lake Residence - Rruga "Panorama e Liqenit", Tirana, 1001
  • 5 Ambjente
  • 2 Banjo
  • 551.1 m²Siperfaqja
  • 3493 Vizita

  1.102.000 €

  Pershkrim

  Vila Elitare, është më e madhja për nga sipërfaqja dhe më elitare se cdo vilë tjetër, është e pozicionuar në rreshtin e parë të ndërtimeve dhe ka lidhjen më të afërt me Liqenin e Farkës.

  Vila Elitare ka një sipërfaqe në total prej 551.1 m² me 3 kate mbi tokë dhe një kat nën tokë. Në katin përdhe përbëhet nga ambjenti i ditës, kuzhina dhe një dhomë pritje për miqtë.
  Kati i parë përbëhet nga 3 dhoma gjumi dhe kati i dyte ndodhet një verandë e madhe plus papafingo vetëm për dhomën matrimoniale të ciftit, (në total janë 4 dhoma gjumi).

  Vlera totale e Vilës Elitare është, 1.102.000 Euro, në varësi të pozicionit të saj. Vila Elitare ka një sipërfaqe trualli që varion nga 750 - 880 m²

  Detaje

  • Kategorite: Vilë
  • Siperfaqja: 551.1 m²
  • Tipi i prones: Pronë e plotë
  • Gjendja e prones: I ri/Nën ndërtim
  • Viti ndertimit: 2020
  • Kati: 3
  • Dhoma gjumi: 4
  • Kodi referimit: 90

  Harta