Cookies na ndihmojnë për të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur këto shërbime, ju pranoni përdorimin e cookies. Informacione të mëtejshme
 • Ad-image
  • FindHome
  • FindHome
  Per shitje

  Apartament, Quiet Lake Residence - Rruga "Panorama e Liqenit" Tirana

  Quiet Lake Residence - Rruga "Panorama e Liqenit", Tirana, 1001
  • 3 Ambjente
  • 1 Banjo
  • 122.3 m²Siperfaqja
  • 4812 Vizita

  1.150 €

  Pershkrim

  Apartamentet ndodhen në godina 3 katëshe, me organizim të brendshëm të tyre në 2+1 dhe në 3+1 me pamje nga Liqeni (ballkon ose verandë). Banorët e apartamenteve kanë mundësinë për të patur edhe garazhe në katin -1 si dhe në katin -2. Rezidenca e Vilave dhe Apartamenteve "Quiet Lake" do të ketë gjithashtu edhe një shëtitore e cila është aktualisht e realizuar.

  Çmimi ështe 1150 € / m².

  Detaje

  • Kategorite: Apartament
  • Siperfaqja: 122.3 m²
  • Tipi i prones: Pronë e plotë
  • Gjendja e prones: I ri/Nën ndërtim
  • Viti ndertimit: 2020
  • Kati: 1
  • Dhoma gjumi: 2
  • Kodi referimit: 89

  Harta