Cookies na ndihmojnë për të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur këto shërbime, ju pranoni përdorimin e cookies. Informacione të mëtejshme
 • Ad-image
  • FindHome
  • FindHome
  Per shitje

  Vilë, Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalëzit Durrës

  Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalëzit, Durrës, 2001
  • 4 Ambjente
  • 2 Banjo
  • 190.9 m²Siperfaqja
  • 2681 Vizita

  350.000 €

  Pershkrim

  Vila e Bashkangjitur përbëhet nga 2 njësi, dhe ka një sipërfaqe totale prej 190.9 m².

  Në katin përdhe ka ambientin e ditës së bashku me kuzhinën (open plan), ndërkohë që në katin e dytë përbëhet nga 3 dhoma gjumi.

  Kati përdhe ka një sipërfaqe prej 84.3 m², ndërkohë që Kati i parë ka një sipërfaqe prej 106.5 m² (veranda sipërfaqe 30.85 m²), me një parcelë prej 500-800 m².

  Detaje

  • Kategorite: Vilë
  • Siperfaqja: 190.9 m²
  • Tipi i prones: Pronë e plotë
  • Gjendja e prones: Shumë Mirë/I Rikonstrukturuar
  • Viti ndertimit: 2020
  • Ngrohje: Autonom
  • Kati: 2
  • Dhoma gjumi: 3
  • Kodi referimit: 88

  Efiçenca energjise

  A+ A+ A B C D E F G NC

  Harta