Cookies na ndihmojnë për të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur këto shërbime, ju pranoni përdorimin e cookies. Informacione të mëtejshme
 • Ad-image
  • FindHome
  • FindHome
  Per shitje

  Vilë, Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalëzit Durrës

  Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalëzit, Durrës, 2001
  • 5+ Ambjente
  • 2 Banjo
  • 504.3 m²Siperfaqja
  • 2852 Vizita

  858.000 €

  Pershkrim

  Vilat Elitare ndodhen në vijën e parë të ndërtimit, shumë pranë detit. Këto vila janë të pajisura me veranda dhe ballkone të orientuara me pamje nga deti. Janë të rrethuara me kopshte të gjelbëruara, kanë pishinë dhe ofrojnë luksin dhe privatesinë në mënyrën më të mirë. Janë konceptuar në dy kate me hapësira të bollshme dhe moderne. Kanë një ambient dite të madhe si dhe 4 dhoma gjumi. Fasada e tyre është ideuar me vetrata të larta duke bërë të mundur ndriçimin natyral në të gjithë ambientet e vilës si dhe pamje panoramike të hapësirave përreth.

  Detaje

  • Kategorite: Vilë
  • Siperfaqja: 504.3 m²
  • Tipi i prones: Pronë e plotë
  • Gjendja e prones: I ri/Nën ndërtim
  • Viti ndertimit: 2020
  • Kati: 2
  • Dhoma gjumi: 4
  • Kodi referimit: 87

  Efiçenca energjise

  A+ A+ A B C D E F G NC

  Harta