Cookies na ndihmojnë për të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur këto shërbime, ju pranoni përdorimin e cookies. Informacione të mëtejshme
 • Ad-image
  • FindHome
  • FindHome
  Per shitje

  Vilë, Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalëzit Durrës

  Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalëzit, Durrës, 2001
  • 5+ Ambjente
  • 2 Banjo
  • 204 m²Siperfaqja
  • 2433 Vizita

  425.000 €

  Pershkrim

  Vila Individuale zotëron një sipërfaqe në total prej 204 m², e përbërë nga ambienti i ditës së bashku me kuzhinën (open plan), si dhe një dhomë gjumi në katin përdhe, dhe nga 3 dhoma gjumi në katin e I-rë.

  Kati përdhe i Vilës Individuale zotëron një sipërfaqe prej 90.4 m², ndërkohë që Kati i I-rë ka një siperfaqe prej 95.1 m². Totali i sipërfaqes së Vilës është 204 m², nga të cilat 18.5 m² verandë (185.5 m² + 18.5 m²).

  Detaje

  • Kategorite: Vilë
  • Siperfaqja: 204 m²
  • Tipi i prones: Pronë e plotë
  • Gjendja e prones: I ri/Nën ndërtim
  • Viti ndertimit: 2020
  • Kati: 2
  • Dhoma gjumi: 4
  • Kodi referimit: 86

  Efiçenca energjise

  A+ A+ A B C D E F G NC

  Harta