Cookies na ndihmojnë për të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur këto shërbime, ju pranoni përdorimin e cookies. Informacione të mëtejshme
 • Ad-image
  • FindHome
  • FindHome
  Per shitje

  Apartament, Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalëzit Durrës

  Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalëzit, Durrës, 2001
  • 3 Ambjente
  • 1 Banjo
  • 105 m²Siperfaqja
  • 3960 Vizita

  1.300 €

  Pershkrim

  Apartamentet në Rezidencën "San Pietro", janë të projektuara në godina 3 katëshe dhe janë të tipologjive 1+1 dhe 2+1.
  Apartamentet me sistemim të brendshëm 1+1, variojnë në një sipërfaqe prej 72.5 m² - 90m², ndërsa ato 2+1 variojnë nga sipërfaqet 90.3 m² - 105 m².
  Çmimi ështe 1300 € / m².

  Detaje

  • Kategorite: Apartament
  • Siperfaqja: 105 m²
  • Tipi i prones: Pronë e plotë
  • Gjendja e prones: I ri/Nën ndërtim
  • Viti ndertimit: 2020
  • Ngrohje: Autonom
  • Kati: 2
  • Dhoma gjumi: 2
  • Kodi referimit: 85

  Efiçenca energjise

  A+ A+ A B C D E F G NC

  Harta