Cookies na ndihmojnë për të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur këto shërbime, ju pranoni përdorimin e cookies. Informacione të mëtejshme
 • Ad-image
  • FindHome
  • FindHome
  Per shitje

  Aktiviteti tregtar, Vore, Tirane Vorë

  Vore, Tirane, Vorë, 1001
  • 4400 m²Siperfaqja
  • 5139 Vizita

  2.800.000 €

  Pershkrim

  Nje ndertese e re ne rrugen industriale Tirane - Durres, nen mbikalimin e Vores. Me nje garazhd nentoke prej 900 metrash katror, ​​sallë ekspozite 900 metra katror dhe kati i dyte me zyra administrative prej 350 metrash katrore. Godina ka nje siperfaqe rrethuese prej 3500 metrash katrore. Prona ka certifikuar pronësinë dhe leje shfrytezimi.

  Detaje

  • Kategorite: Aktiviteti tregtar
  • Siperfaqja: 4400 m²
  • Tipi i prones: Pronë e plotë
  • Gjendja e prones: I ri/Nën ndërtim
  • Viti ndertimit: 2019
  • Kati:
  • Mobiluar
  • Kodi referimit: 84

  Efiçenca energjise

  A+ A+ A B C D E F G NC

  Harta