Cookies na ndihmojnë për të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur këto shërbime, ju pranoni përdorimin e cookies. Informacione të mëtejshme
 • Ad-image
  • FindHome
  • FindHome
  Per qera

  Apartament, rruga reshit collaku, pallati aurora Tirana

  rruga reshit collaku, pallati aurora, Tirana, 1001
  • 4 Ambjente
  • 1 Banjo
  • 110 m²Siperfaqja
  • 7407 Vizita

  1.500 €/Muaji

  Pershkrim

  Apartament ne zemer te Tiranes, pallat i ri. apartamenti eshte i sapo ndertuar dhe mobiluar. Tualet mermeri dhe pajisjet jane te gjitha porcelanosa, dhome garderobe druri, tv 75', te gjitha pajisjet e kuzhines jane te reja dhe te pa perdorura me pare te markes Samsung, Bosch. Divani dhe tavolina jane te firmes Kenzo, koleksioni i 2017. Shtepia eshte e veshur me sistem kapote dhe dopio xham.

  Detaje

  • Kategorite: Apartament
  • Siperfaqja: 110 m²
  • Tipi i prones: Pronë e plotë
  • Gjendja e prones: I ri/Nën ndërtim
  • Viti ndertimit: 2013
  • Pajisje: Vend parkimi
  • Ngrohje: Autonom
  • Kati: 5
  • Dhoma gjumi: 1
  • Kodi referimit: 83

  Efiçenca energjise

  A+ A+ A B C D E F G NC

  Harta