Cookies na ndihmojnë për të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur këto shërbime, ju pranoni përdorimin e cookies. Informacione të mëtejshme
 • Ad-image
  • FindHome
  • FindHome
  Per shitje

  Aktiviteti tregtar, Rruga Liqeni i Thate Tirana

  Rruga Liqeni i Thate, Tirana, 1001
  • 450 m²Siperfaqja
  • 5888 Vizita

  160.000 €

  Pershkrim

  Nje qender tregetare ndodhur ne rrugen "Liqeni i Thate". Prona ka 15 ambiente te shfytezueshme dhe nje Bar ne brendesi te saj. Shitja e biznesit ka nje kontrate perdorimi 10 vjecare.

  Detaje

  • Kategorite: Aktiviteti tregtar
  • Siperfaqja: 450 m²
  • Tipi i prones: Qera
  • Gjendja e prones: I ri/Nën ndërtim
  • Viti ndertimit: 2012
  • Kati: Kati përdhe
  • Mobiluar
  • Kodi referimit: 82

  Efiçenca energjise

  A+ A+ A B C D E F G NC

  Harta