Cookies na ndihmojnë për të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur këto shërbime, ju pranoni përdorimin e cookies. Informacione të mëtejshme
 • Ad-image
 • Ad-image
 • Ad-image
 • Ad-image
  • FindHome
  • FindHome
  • FindHome
  • FindHome
  • FindHome
  Per qera

  Shtëpi/Vile e pavarur, Rruga Frosina Plaku Tirana

  Rruga Frosina Plaku, Tirana, 1001
  • 5+ Ambjente
  • 1 Banjo
  • 94 m²Siperfaqja
  • 7100 Vizita

  500 €/Muaji

  Pershkrim

  Kati i trete i nje vile ndodhet prane Universitetit te Inxhinierise ne Tirane dhe 500 metra ne sheshin Skenderbej. Duke pasur tre dhoma gjumi të ndara është e përkryer për studentët me një hapësirë ​​dhe kuzhinë të madhe të përbashkët. Një oxhak funksionale dhe dy ballkone.

  Detaje

  • Kategorite: Shtëpi/Vile e pavarur
  • Siperfaqja: 94 m²
  • Tipi i prones: Prone e pjesëshme
  • Gjendja e prones: Shumë Mirë/I Rikonstrukturuar
  • Viti ndertimit: 2008
  • Ngrohje: Qendror
  • Kati: 3
  • Dhoma gjumi: 3
  • Kodi referimit: 81

  Efiçenca energjise

  A+ A A B C D E F G NC

  Harta