Cookies na ndihmojnë për të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur këto shërbime, ju pranoni përdorimin e cookies. Informacione të mëtejshme
 • Ad-image
  • FindHome
  • FindHome
  Per qera

  Shtëpi/Vile e pavarur, Rruga Frosina Plaku Tirana

  Rruga Frosina Plaku, Tirana, 1001
  • 4 Ambjente
  • 1 Banjo
  • 70 m²Siperfaqja
  • 7104 Vizita

  500 €/Muaji

  Pershkrim

  Kati i parë i një vile të vendosur pranë Universitetit të Inxhinierisë në Tiranë dhe 500 metra pranë sheshit Skënderbej. Duke qenë nën rikonstruksion është e përkryer për ta marrë çështjen në dorë dhe për ta përdorur atë për të jetuar ose për ta bërë atë një hapësirë ​​tregtare.

  Detaje

  • Kategorite: Shtëpi/Vile e pavarur
  • Siperfaqja: 70 m²
  • Tipi i prones: Qera
  • Gjendja e prones: I ri/Nën ndërtim
  • Viti ndertimit: 2018
  • Pajisje: Kantine
  • Ngrohje: Mungon
  • Kati: Kati përdhe
  • Dhoma gjumi: 2
  • Kodi referimit: 80

  Efiçenca energjise

  A+ A B C D E F G NC NC

  Harta