Cookies na ndihmojnë për të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur këto shërbime, ju pranoni përdorimin e cookies. Informacione të mëtejshme
 • Ad-image
  • FindHome
  • FindHome
  Per shitje

  Dyqan, Rruga PLAZH/13 Durrës

  Rruga PLAZH/13, Durrës, 2008
  • 130 m²Siperfaqja
  • 7409 Vizita

  107.900 €

  Pershkrim

  Nje dyqan prej 130 metrash kateror per cdo lloj bizensi qe deshironi ju. Me hyrje nga te dyja krahet, 4 metera i larte me nje parabanjo, dy banjo dhe sistem qendror ventilimi dhe kondicionimi

  Detaje

  • Kategorite: Dyqan
  • Siperfaqja: 130 m²
  • Tipi i prones: Pronë e plotë
  • Gjendja e prones: Shumë Mirë/I Rikonstrukturuar
  • Viti ndertimit: 2012
  • Kati: 1
  • Kodi referimit: 79

  Efiçenca energjise

  A+ A+ A B C D E F G NC

  Harta