Cookies na ndihmojnë për të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur këto shërbime, ju pranoni përdorimin e cookies. Informacione të mëtejshme
 • Ad-image
  • FindHome
  • FindHome
  Per shitje

  Bar/Restaurant/Nate, Rruga PLAZH/13 Durrës

  Rruga PLAZH/13, Durrës, 2008
  • 87 m²Siperfaqja
  • 6514 Vizita

  72.200 €

  Pershkrim

  Bari eshte i mobiluar dhe gati per hapje. I pajisur me banak, tavolina, karrige dhe nje frigorifer. Me sistem qendror ventilimi dhe kondicionimi.

  Detaje

  • Kategorite: Bar/Restaurant/Nate
  • Siperfaqja: 87 m²
  • Tipi i prones: Pronë e plotë
  • Gjendja e prones: Shumë Mirë/I Rikonstrukturuar
  • Viti ndertimit: 2012
  • Kati: 1
  • Mobiluar
  • Kodi referimit: 78

  Efiçenca energjise

  A+ A+ A B C D E F G NC

  Harta