Cookies na ndihmojnë për të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur këto shërbime, ju pranoni përdorimin e cookies. Informacione të mëtejshme
 • Ad-image
  • FindHome
  • FindHome
  Per shitje

  Dyqan, Rruga PLAZH/13 Durrës

  Rruga PLAZH/13, Durrës, 2008
  • 120 m²Siperfaqja
  • 7559 Vizita

  99.600 €

  Pershkrim

  Një dyqan ​​fantastik që përshtatet më së miri për një bar që ka në dispozicion nje hapsire te madhe në afërsi të saj. Pajisur me një sistem qendror ventilimi dhe kondicionimi.

  Detaje

  • Kategorite: Dyqan
  • Siperfaqja: 120 m²
  • Tipi i prones: Pronë e plotë
  • Gjendja e prones: Buono/Abitabile
  • Viti ndertimit: 2012
  • Kati: 1
  • Kodi referimit: 77

  Efiçenca energjise

  A+ A+ A B C D E F G NC

  Harta