Cookies na ndihmojnë për të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur këto shërbime, ju pranoni përdorimin e cookies. Informacione të mëtejshme
 • Ad-image
 • Ad-image
  • FindHome
  • FindHome
  • FindHome
  Per shitje

  Bar/Restaurant/Nate, Rruga PLAZH/13 Durrës

  Rruga PLAZH/13, Durrës, 2008
  • 226 m²Siperfaqja
  • 7608 Vizita

  158.200 €

  Pershkrim

  Një pronë gjigante me gjysme kat që është praktikisht një dupleks. Tre banjo, dy në katin e parë dhe një në katin e dytë. E kompletuar me nje depo, kuzhine dhe nje zone te rezervuar ne katin e dyte.

  Detaje

  • Kategorite: Bar/Restaurant/Nate
  • Siperfaqja: 226 m²
  • Tipi i prones: Pronë e plotë
  • Gjendja e prones: Buono/Abitabile
  • Viti ndertimit: 2003
  • Kati: 2
  • Kodi referimit: 76

  Efiçenca energjise

  A+ A+ A B C D E F G NC

  Harta