Cookies na ndihmojnë për të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur këto shërbime, ju pranoni përdorimin e cookies. Informacione të mëtejshme
 • Ad-image
 • Ad-image
 • Ad-image
  • FindHome
  • FindHome
  • FindHome
  • FindHome
  Per shitje

  Penthouse / Attic, Rruga PLAZH/13 Durrës

  Rruga PLAZH/13, Durrës, 2008
  • 5 Ambjente
  • 1 Banjo
  • 283 m²Siperfaqja
  • 3293 Vizita

  152.250 €

  Pershkrim

  Një penthouse madhështore me më shumë hapësirë që mund të imagjinoni. Me 280 + metra katror gjysma e të cilave eshte tarraca e hapur, ju mund të shijoni ditë të gjata të diellit ose netë të gjata nën qiell të qartë dhe të pamjes se detit

  Detaje

  • Kategorite: Penthouse / Attic
  • Siperfaqja: 283 m²
  • Tipi i prones: Pronë e plotë
  • Gjendja e prones: Buono/Abitabile
  • Viti ndertimit: 2008
  • Ngrohje: Mungon
  • Kati: 6
  • Dhoma gjumi: 2
  • Kodi referimit: 74

  Efiçenca energjise

  A+ A+ A B C D E F G NC

  Harta