Cookies na ndihmojnë për të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur këto shërbime, ju pranoni përdorimin e cookies. Informacione të mëtejshme
 • Ad-image
 • Ad-image
  • FindHome
  • FindHome
  • FindHome
  Per shitje

  Apartament me ballkon, Rruga PLAZH/13 Durrës

  Rruga PLAZH/13, Durrës, 2008
  • 3 Ambjente
  • 1 Banjo
  • 100 m²Siperfaqja
  • 4649 Vizita

  48.000 €

  Pershkrim

  Një apartament i madh me një pamje të detit. Nje 1 + 1 që me soxhorno dhe kuzhine te perbashket dhe një dhomë gjumi të madhe.

  Detaje

  • Kategorite: Apartament me ballkon
  • Siperfaqja: 100 m²
  • Tipi i prones: Pronë e plotë
  • Gjendja e prones: Buono/Abitabile
  • Viti ndertimit: 2008
  • Ngrohje: Mungon
  • Kati: 4
  • Dhoma gjumi: 1
  • Kodi referimit: 73

  Efiçenca energjise

  A+ A+ A B C D E F G NC

  Harta