Cookies na ndihmojnë për të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur këto shërbime, ju pranoni përdorimin e cookies. Informacione të mëtejshme
 • Ad-image
  • FindHome
  • FindHome
  Per shitje

  Apartament, Rruga PLAZH/13 Durrës

  Rruga PLAZH/13, Durrës, 2008
  • 4 Ambjente
  • 1 Banjo
  • 69.5 m²Siperfaqja
  • 4774 Vizita

  38.220 €

  Pershkrim

  Apartament i bollshëm dhe komod me një çmim të arsyeshem. Me një dhomë ndenjjeje të madhe e cila eshte e shumeperdoreshme.

  Detaje

  • Kategorite: Apartament
  • Siperfaqja: 69.5 m²
  • Tipi i prones: Pronë e plotë
  • Gjendja e prones: Buono/Abitabile
  • Viti ndertimit: 2008
  • Ngrohje: Mungon
  • Kati: 2
  • Dhoma gjumi: 1
  • Kodi referimit: 72

  Efiçenca energjise

  A+ A+ A B C D E F G NC

  Harta