Cookies na ndihmojnë për të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur këto shërbime, ju pranoni përdorimin e cookies. Informacione të mëtejshme
 • Ad-image
 • Ad-image
  • FindHome
  • FindHome
  • FindHome
  Per shitje

  Apartament me ballkon, Rruga PLAZH/13 Durrës

  Rruga PLAZH/13, Durrës, 2008
  • 5 Ambjente
  • 2 Banjo
  • 179 m²Siperfaqja
  • 4833 Vizita

  91.500 €

  Pershkrim

  Një apartament i madh me një pamje madhështore të detit apo malit. Perfekt për pushime komode me 2 dhoma gjumi dhe 2 banjo. Vetëm pak metra larg bregut.

  Detaje

  • Kategorite: Apartament me ballkon
  • Siperfaqja: 179 m²
  • Tipi i prones: Pronë e plotë
  • Gjendja e prones: Shumë Mirë/I Rikonstrukturuar
  • Viti ndertimit: 2012
  • Ngrohje: Mungon
  • Kati: 6
  • Dhoma gjumi: 2
  • Kodi referimit: 70

  Efiçenca energjise

  A+ A+ A B C D E F G NC

  Harta