Cookies na ndihmojnë për të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur këto shërbime, ju pranoni përdorimin e cookies. Informacione të mëtejshme
 • Ad-image
 • Ad-image
  • FindHome
  • FindHome
  • FindHome
  I FSHEHUR

  Apartament, Rr. Shkallnur Durrës

  Rr. Shkallnur, Durrës, 1234
  • 1 Ambjente
  • 1 Banjo
  • 47.5 m²Siperfaqja
  • 3137 Vizita

  15.000 €

  Pershkrim

  I pozicionuar ne nje kompleks vetem 250 m larg nga bregu i detit. Apartamenti eshte i organizuar me ambienti të ditës së bashku me kuzhinë, 1 dhomë gjumi dhe tualet. Kjo tipologji eshte e orientuar me pamje nga deti duke ofruar pushime relaksuese per kedo.

  Detaje

  • Kategorite: Apartament
  • Siperfaqja: 47.5 m²
  • Tipi i prones: Pronë e plotë
  • Gjendja e prones: I ri/Nën ndërtim
  • Viti ndertimit: 2015
  • Ngrohje: Mungon
  • Kati: 2
  • Dhoma gjumi: 1
  • Kodi referimit: 60

  Efiçenca energjise

  A+ A+ A B C D E F G NC

  Harta